tvorba webu: dazmedia

/ O HARCH

HARCH, je rodinná společnost, v našem týmu jsou architekti a stavební inženýři s mnohaletými a rozmanitými zkušenostmi v oboru, proto naším klientům můžeme nabídnout komplexní řešení každého Vašeho zadání.

Vzhledem k pozitivnímu vnímání životního prostředí a vývoji cen energií naše projekty navrhujeme v nízkoenergetickém a pasivním standartu, preferujeme přírodní a obnovitelné materiály, jejichž estetická kvalita bude hodnotná i s vývojem v čase. Vždy se snažíme najít nejvhodnější konstrukční a materiálové řešení v místě realizace.

Víme, že řešení Vašeho domova, či podnikatelského zázemí, je většinou Vaším dlouhodobým přáním, proto se snažíme věnovat maximum úsilí, času, abychom Vám nabídli nejlepší řešení Vašich představ a potřeb v současné době s přihlédnutím na technickou a estetickou kvalitu života. Dbáme na detaily, materiály, pracovní postupy a technologie, protože jedině tak jde dosahnout spokojenosti našich klientů.

Nabízíme Vám partnerskou spolupráci s maximálním úsilím. Od podrobného poznání Vašich přání v místě stavby, ke vzniku prvních skic, studie, zajištění potřebných průzkumů a zaměření, projednání záměru s úřady, projektu pro Územní řízení, Stavebního řízení , Inženýringu, technické pomoci stavebníkovi v rámci konzultací,  autorsko-technické dozorování stavby až po projekt interieru a zahrady. Zároveň Vám můžeme nabídnout zajištění realizace Vaší stavby za výhodných podmínek.

harch@harch.cz